מצגת משקיעים
לִהְיוֹת חָלוּץ זֶה מְחַיֵּב.

בניית מצגת למשקיעים
בעברית ובאנגלית

הכנת מצגות בתשלום החלוץ שירותי כתיבת תוכן
words have power

מצגת משקיעים מנצחת

מצגת לגיוס משקיעים – להביא את המשקיע הנכון ומהר. בניית מצגת למשקיעים עם תוכן מקצועי, איכותי ומקורי. בנוסף קופירייטינג ואסטרטגיה שיווקית מנצחת. לכן, בניית מצגת ייעודית למשקיעים פוטנציאליים הינה בגדר חובה, ומעידה על הרצינות והאמינות של היזם. במטרה ליצור סקרנות וגם לגרום לעניין ראשוני במוצר או בשירות המוצע.

בניית מצגת לגיוס משקיעים
אייקון

מצגת מקצועית למשקיע המתוחכם

בניית מצגת לגיוס משקיעים שמספרת את הסיפור של העסק שלכם. כי פיץ' מנצח זה המפתח. בניית קונספט ייחודי, לרבות קופי מדויק, וויז'ואל שמושך את העין, שיביא לכם את המשקיע הנכון עם הכסף הנדרש. לכן, עיצוב מצגת עסקית מבריקה לעסק בנוסף לקופירייטינג ועיצוב כולל מצגת אסטרטגיה שיווקית המציגה תדמית מתוכננת, מחושבת ומשאירה מסר מדויק ומשכנע.

אייקון

בניית מצגת למשקיעים

גם אם מדובר בגיוס לסטארט אפ, פרויקט נדל"ן או כנס משקיעים, אנחנו מביאים את השורה התחתונה כבר על ההתחלה כדי לגייס את תשומת הלב. על מנת לגייס משקיעים ומהר. לכן, אחד הדברים החשובים הוא השימוש במסרים ממוקדים. כדי שעיצוב מצגת משקיעים לסטארט אפ שלך, תהיה עניינית, סוחפת ואפקטיבית. מצגת למשקיעים עם תוכן מקצועי, איכותי ומקורי שתשאיר רושם של מיזם רציני וחכם. התקשרו היום.

אייקון

בניית מצגת מקצועית

בעיקר כשמדובר על מצגת משקיעים למשקיעים פוטנציאליים לא לוקחים סיכונים מיותרים לכן עובדים עם אנשי מקצוע. אנחנו ב״החלוץ״ מתמחים בהכנת מצגות משקיעים מעוצבות, נשמח לסייע לכם בהכנת מצגת משקיעים מקצועית ומעניינת הבנויה בפורמט המתאים, וכל זאת באופן פרטני לצרכים המדויקים שלכם גם אם אתם עסק קטן. בנוסף צוות צמוד לאורך כל הפרויקט שלך. מצגת עסקית המציגה תכנית מתוכננת, מחושבת ומשאירה מסר מדויק ומשכנע כולל עיצוב תוכן ואסטרטגיה שיווקית.

רצינו להכיר לכם את הלקוחות שלנו, אבל אתם בטח כבר מכירים אותם

כתיבה שיווקית עסקית בניית מצגת עסקית למשקיע מצגת עסקית

מי אנחנו?

חברת “החלוץ” מתמחה במתן שירותי תוכן כתיבה שיווקית הכנת מצגות בתשלום, בעברית ובאנגלית. הצוות המקצועי שלנו מורכב מקופירייטרים, לרבות כותבים ומתרגמים בעלי ניסיון רב, מוטיבציה וכישרון, שלכולם אהבה רבה למילה הכתובה. לכן, אין זה פלא שמורגשת בעבודתם ההשראה וההשקעה, מה שהופך את התכנים שלנו לאיכותיים, מפתיעים, מקוריים ומתוחכמים במיוחד.

אנו מספקים למגוון הלקוחות שלנו כתיבת מצגות עסקיות, מצגות לגיוס משקיעים, שירותי קופירייטינג, כתיבה שיווקית, מאמרים לקידום (SEO),  תרגומים לשפות זרות וכן, שירותי תוכן למדיה החברתית.

החלוץ בניית מצגת למשקיעים

numbers

תוכן מקורי ואיכותי – אנו שמים דגש על טקסטים מקוריים בלבד ולא מעתיקים מהרשת! זה לא חוקי וזה לא קוּל. לכן, כל התכנים שלנו הם מקוריים ונכתבים במיוחד על ידי קופירייטר עבורכם!

numbers

שפה רהוטה ובדיקת הגהה – כל תוכן שיוצא מבית “החלוץ” עובר עריכה מקצועית על ידי העורכים שלנו. לכן, אתם יכולים להיות בטוחים שהתכנים שלכם כתובים בצורה תקנית, רהוטה וברורה.

numbers

מקצועיות וניסיון – אנו מתמודדים מידי יום עם מגוון רחב של בקשות תוכן שונות ומאתגרות, לכן, אנו מעמידים לרשותכם את כל הניסיון והידע שצברנו בשנים האחרונות. מוכנים? נסו אותנו!

ה״חלוץ״ – השותף שלך בבניית מצגת למשקיעים

עיצוב מצגת עסקית אחד מהכלים השיווקיים החשובים והבולטים ביותר בעולם העסקים היא המצגת ומטרתה היא גם לסייע לבעלי עסק וחברות גדולות בהצגת ומכירת מוצר או שירות מסוים בנוסף לשיתופי פעולה עם חברות, אנשי עסקים וגם ומשקיעים שונים המסייעים לפעילותו העסקית.

מעבר לכך, משתמשים במצגות עסקיות בכנסים שונים בארץ ובעולם, בעמדות מכירה או באתר העסקי, על מנת להעלות את רווחיות העסק או העלאת המודעות למוצריו ושירותיו.

בנוסף עיצוב מצגת מקצועית הוא נדבך חשוב ומשמעותי מאוד גם בתקשורת, לכן, עליה לייצג את העסק באופן מקצועי ולהעביר את האינפורמציה הדרושה בצורה נעימה, ברורה וגם אטרקטיבית ועליה לשדר בראש ובראשונה אמינות כדי להשיג את היעדים של העסק נוסף לכך יצירת בידול משמעותי מהמתחרים.

מכיוון שהכנת מצגת משקיעים היא נושא חשוב ובעל משמעות רבה לעסק, לכן,  יש להשקיע בה ולהקפיד שהיא עומדת בסטנדרטים הגבוהים של השוק. כי אנחנו ב״החלוץ״ מתמחים בהכנת מצגות בכל התחומים לדוגמה:

עיצוב מצגת עסקית - בתשלום הגיוני

כשם שפיץ' מנצח אמור להיות ממוקד, מהיר וממוקד, כך המצגת צריכה בראש ובראשונה להפתיע את הצופה, וגם לגרום לו להשראה. מכאן שעל מנת להשיג זאת, הקופירייטינג ואלמנט ההפתעה חשוב. לכן, יש לשים דגש רב גם על עיצוב המצגת (בהתאם לתחום העסקי המדובר) אבל לא רק. כלומר המצגת צריכה להיות בנויה גם בצורה הגיונית עם ראשי פרקים ברורים. לדוגמה:

 • רקע כללי של העסק ופעילותו
 • הצגת הצוות
 • ראוי להדגיש את קהלי היעד
 • יעדים ומטרות קצרות וכן מטרות ארוכות טווח
 • פורטפוליו של פרויקטים ולקוחות קיימים

יתר על כן, על מנת לבנות מצגות בעלות השפעה, יש לחשוב גם מנקודת מבטו של הלקוח, לכן, על אחת כמה וכמה אם מדובר על משקיעים פוטנציאליים – כמו לדוגמה, מהי האינפורמציה הרלוונטית בשבילו במיוחד בנוגע לעסק ומוצריו?

עיצוב מצגת עסקית למשקיעים

עיצוב מצגת עסקית למשקיעים פוטנציאליים הינה בגדר חובה, ומעידה על הרצינות והאמינות של היזם. וכן, מטרת המצגת היא לגרום לעניין ראשוני במוצר או בשירות המוצע. יש גם לקחת בחשבון מספר נקודות קריטיות:

 • נקודת המבט של המשקיע: צאו מנקודת הנחה שהמשקיעים לא מכירים את העסק שלכם, וגם לא אתכם. לכן, המצגת צריכה לעזור להם להבין, במהירות ובפשטות, למה הם צריכים להשקיע דווקא בכם ולמה למוצר או השירות שאתם מספקים יש פוטנציאל.
 • יצירת אמינות: מצגת איכותית, קצרה, קולעת ומעניינת. כך תגביר את תחושת האמון בכם ותגביר את הסיכויים לפעילות עסקית משותפת.
 • ייחודיות ויסודיות: דרך המצגת יש לכם הזדמנות לתת הוכחה לצורת העבודה שלכם ולהראות את הייחודיות שלכם כיזמים.

התכנים הרלוונטיים במצגת משקיעים

סיכומו של דבר כאמור, המצגת העסקית שמיועדת למשקיע רציני מסייעת לכם להציג את החברה או העסק בצורה המקצועית ביותר, אבל לא צריך ליצור מצגת ארוכה, מייגעת ומלאת אינפורמציה. לכן, הסוד טמון ביכולת להעביר את המידע הדרוש באופן ממוקד שמעביר את המידע הרלוונטי ביותר למשקיע הפוטנציאלי. הדגש צריך להיות במיוחד לדוגמה:

 • מהו רקע על החברה ובנוסף מי הם אנשי המפתח העובדים בה?
 • מהו חזון החברה?
 • מהם המטרות והיעדים לטווח הארוך והקצר?
 • מהו המודל עסקי?
 • מהו יתרונה הבולט בשוק לעומת חברות אחרות? 
שתפו:

הצטרפו לחלוצים שירותי קופירייטינג ותוכן שיווקי, עיצוב מצגת משקיעים עם מסרים ממוקדים ומותאמים

מצגת משקיעים
Call Now Button