מצגת משקיעים

להיות חלוץ זה מחייב.

כתיבת תוכן שיווקי שירותי קופירייטינג כתיבת תוכן באנגלית מצגות

words have power

הכנת מצגות בתשלום החלוץ שירותי כתיבת תוכן
תוכן שמפריח את השממה
אייקון

כתיבת תוכן שיווקי
לעסקים

שירותי כתיבת תוכן שיווקי שמוכר, תכנים לאתרי אינטרנט, דפי נחיתה, פרופיל חברה, בלוגים, ניוזלטרים ורשתות חברתיות, כתבות לטאבולה ואאוטבריין, כתיבה לקידום (seo) ועוד – תוכן מקורי, סוחף ומניע לפעולה. הקץ לחיפושים הצטרפו לחלוצים שירותי כתיבה שיווקית וקופירייטינג מותאמים לאפיקי פרסום שונים

אייקון

קופירייטינג
וקריאייטיב

שירותי קופירייטינג בניית אסטרטגיית תוכן, שמות וסלוגנים, מיקרו-קופי, קופי למודעות, באנרים, מצגות תדמית, תסריטים שיווקיים, טיזרים ועוד – מסרים מדוייקים ואפקטיביים לעסק קופירייטינג שיביא לך לקוחות והאמינו לנו, עוד לא ראיתם כלום.

אייקון

כתיבת תוכן
באנגלית

כתיבת תוכן לעסקים באנגלית, מצגת למשקיעים, קייס סטדי'ז, תוכן לאתרים, כתיבה לחברות טכנולוגיה באנגלית, מסרים מדוייקים ואפקטיביים לעסק ועוד – התכנים שלנו מקוריים, מקצועיים וכמובן ברמת שפת אם בלבד. לא מתפשרים על פחות.

חלק מלקוחותינו

כתיבה שיווקית עסקית בניית מצגת עסקית למשקיע מצגת עסקית

מי אנחנו?

יש לנו כל-כך הרבה מה לספר לכם, אבל מה לעשות שצריך לקצר אז…
כבר למעלה מ-8 שנים (טפו טפו טפו), שאנחנו אוכלים ונושמים תוכן, כתיבת תוכן לעסקים וקופירייטינג בעברית ובאנגלית, וממש לא מתכוונים לפרוש בקרוב (: 

הצוות שלנו מורכב מקופירייטרים, כותבי תוכן ומתרגמים בעלי ניסיון רב, מוטיבציה וטונות של כישרון. והתוצאה? איכותית, מקורית, ממוקדת ויצירתית.

אנחנו משקיעים בעבודה שלנו את הלב, הנשמה, הכבד וכמעט כל חלק פנים אחר שיש – פשוט כי אנחנו אוהבים אותה.

3 סיבות שהופכות את התוכן שלנו למנצח

numbers

אנחנו אוהבים להיות מקוריים (כן, ככה אנחנו, תהרגו אותנו וזהו) – ליצור יש מאין, לבנות קונספט חדש, לחשוב על משהו שאף אחד עוד לא כתב, ולהשתפר כל הזמן תוך כדי תנועה – בקיצור, הבנתם – מקוריים.

numbers

אנחנו נהנים לבנות אסטרטגיה (ודי טובים בזה) – מיפוי הצרכים שלכם, אפיון התוכן, התאמה לקהל היעד, מה צריך, איך צריך, למה כמה ואיך – קודם אנחנו מאפיינים ורק אחרי זה כותבים.

numbers

אנחנו סקרנים (קצת כמו ילדים שמקבלים צעצוע חדש) – וכשאתה סקרן אתה לא מפסיק ללמוד, להשתפר, להתקדם ולחקור על כל נושא, כל לקוח, כל פרויקט וכל מוצר. סקרנים? נסו אותנו!

הצטרפו לחלוצים שירותי קופירייטינג ותוכן שיווקי, עיצוב מצגת משקיעים עם מסרים ממוקדים ומותאמים

מצגת משקיעים
Call Now Button