מצגת משקיעים

כתיבה שיווקית באנגלית

words have power

הכנת מצגות בתשלום החלוץ שירותי כתיבת תוכן

רצינו להכיר לכם את הלקוחות שלנו, אבל אתם בטח כבר מכירים אותם

תוכן שמפריח את השממה
אייקון

קופירייטינג וקריאייטיב

כותב תוכן באנגלית לעסקים שמות וסלוגנים, מיקרו-קופי, מודעות, באנרים, תסריטים, טיזרים ועוד – הם רק חלק קטן ממה שאנחנו יודעים לעשות!

אייקון

כתיבה שיווקית באנגלית לעסקים

כותב תוכן לאתרים, מאמרים שיווקיים באנגלית לטבולה ואאוטבריין, מצגות עסקיות, דפי נחיתה, בלוג עסקי, ניוזלטר – התוכן השיווקי שלנו מעניין, מקורי, מסקרן ומניע לפעולה.

אייקון

כותב תוכן באנגלית שיווקית

כותב תוכן באנגלית שפת אם, לבניית מצגות שיווקיות באנגלית, מאמרים שיווקיים, תוכן שיווקי לדפי נחיתה, כתיבת תוכן Seo ועוד – סוחף ומניע לפעולה.

כתיבה שיווקית עסקית בניית מצגת עסקית למשקיע מצגת עסקית

מי אנחנו?

חברת “החלוץ” מתמחה במתן שירותי תוכן בעברית ובאנגלית. הצוות המקצועי שלנו מורכב מקופירייטרים, כותבים ומתרגמים בעלי ניסיון רב, מוטיבציה וכישרון, שלכולם אהבה רבה למילה הכתובה. לכן, אין זה פלא שמורגשת בעבודתם ההשראה וההשקעה, מה שהופך את התכנים שלנו לאיכותיים, מפתיעים, מקוריים ומתוחכמים במיוחד.

קודם מאפיינים ואחר כך כותבים. מיפוי צרכים, אפיון התוכן התאמה מדוייקת לקהל היעד שלך. התקשרו עכשיו!

3 סיבות שיגרמו לכם לפנות אלינו לכתיבת תוכן באנגלית

numbers

תוכן מקורי ואיכותי – אנו שמים דגש על טקסטים מקוריים בלבד ולא מעתיקים מהרשת! זה לא חוקי וזה לא קוּל. כל התכנים שלנו הם מקוריים ונכתבים במיוחד על ידי קופירייטר עבורכם!

numbers

שפה רהוטה ובדיקת הגהה – כל תוכן שיוצא מבית “החלוץ” עובר עריכה מקצועית על ידי העורכים שלנו. אתם יכולים להיות בטוחים שהתכנים שלכם כתובים בצורה תקנית, רהוטה וברורה.

numbers

מקצועיות וניסיון – אנו מתמודדים מידי יום עם מגוון רחב של בקשות תוכן שונות ומאתגרות ומעמידים לרשותכם את כל הניסיון והידע שצברנו בשנים האחרונות. מוכנים? נסו אותנו!

Call Now Button