מצגת משקיעים עסקית

לִהְיוֹת חָלוּץ זֶה מְחַיֵּב.

מצגת עסקית מקצועית שתציג תכנית מתוכננת,
מחושבת ותשאיר מסר מדויק ומשכנע.

מצגת עסקית מנצחת
ליזמים ועסקים

מצגת עסקית למשקיעים החלוץ

words have power

תוכן שמפריח את השממה
icons

בניית מצגות עסקיות

מצגת תדמית מספרת את הסיפור של העסק שלכם. הכנת מצגות בתשלום דרך בניית קונספט ייחודי, קופי מדויק, עיצוב מצגת וויז'ואל שמושך את העין, לכן, אנחנו יוצרים סיפור אישי לעסק שלכם, באופן מסקרן שכל לקוח פוטנציאלי ירצה לקרוא.

icons

מצגת משקיעים מנצחת

מצגת תדמית מספרת את הסיפור של העסק שלכם. הכנת מצגות בתשלום דרך בניית קונספט ייחודי, קופי מדויק, עיצוב מצגת וויז'ואל שמושך את העין, לכן, אנחנו יוצרים סיפור אישי לעסק שלכם, באופן מסקרן שכל לקוח פוטנציאלי ירצה לקרוא.

icons

בניית מצגת מקצועית

עיצוב מצגת מקצועית. אנחנו יודעים איך להבליט את יתרונות המוצר או הרעיון דרך שימוש במילים הנכונות, הכנת מצגות בתשלום בעיצוב מותאם, ושימוש חכם בעקרונות המיתוג והבידול, כדי למכור מבלי למכור.

רצינו להכיר לכם את הלקוחות שלנו, אבל אתם בטח כבר מכירים אותם

כתיבה שיווקית עסקית בניית מצגת עסקית למשקיע מצגת עסקית

מי אנחנו?

חברת “החלוץ” מתמחה במתן שירותי תוכן כתיבה שיווקית, וכן, בהכנת מצגות עסקיות, בעברית ובאנגלית. הצוות המקצועי שלנו מורכב מקופירייטרים, כותבים ומתרגמים בעלי ניסיון רב, מוטיבציה וכישרון, שלכולם אהבה רבה למילה הכתובה. לכן, אין זה פלא שמורגשת בעבודתם ההשראה וההשקעה, מה שהופך את התכנים שלנו לאיכותיים, מפתיעים, מקוריים ומתוחכמים במיוחד.

אנו מספקים למגוון הלקוחות שלנו הכנת מצגות בתשלום, עיצוב מצגת עסקית, מצגת משקיעים, שירותי קופירייטינג, כתיבה שיווקית, מאמרים לקידום (SEO),  תרגומים לשפות זרות וכן, שירותי תוכן למדיה החברתית.

3 סיבות שיגרמו לכם לפנות אלינו למצגות עסקיות

numbers

עיצוב מצגת מקצועית – אנו שמים דגש על טקסטים מקוריים בלבד ולא מעתיקים מהרשת! זה לא חוקי וזה לא קוּל. לפיכך כל התכנים שלנו הם מקוריים ונכתבים במיוחד על ידי קופירייטר עבורכם!

numbers

שפה רהוטה ובדיקת הגהה – כל תוכן שיוצא מבית “החלוץ” עובר עריכה מקצועית על ידי העורכים שלנו. לכן, אתם יכולים להיות בטוחים שהתכנים שלכם כתובים בצורה תקנית, רהוטה וברורה.

numbers

מקצועיות וניסיון – אנו מתמודדים מידי יום עם מגוון רחב של בקשות תוכן שונות ומאתגרות ומעמידים לרשותכם את כל הניסיון והידע שצברנו בשנים האחרונות. מוכנים? נסו אותנו!

חלק מעבודותינו

ה״חלוץ״ - השותף שלך בבניית מצגת עסקית מנצחת

עיצוב מצגות מקצועי. אחד מהכלים השיווקיים החשובים והבולטים ביותר בעולם העסקים היא המצגת ומטרתה היא לסייע לבעלי עסק וחברות גדולות בהצגת ומכירת מוצר או שירות מסוים. בנוסף, שיתופי פעולה עם חברות, אנשי עסקים או ומשקיעים שונים המסייעים לפעילותו העסקית. מעבר לכך, משתמשים במצגות עסקיות בכנסים שונים בארץ ובעולם, בעמדות מכירה, מצגת משקיעים או באתר העסקי, על מנת להעלות את רווחיות העסק או העלאת המודעות למוצריו ושירותיו. מכיוון שלעיצוב מצגת מקצועית נדבך חשוב ומשמעותי מאוד בתקשורת, עליה לייצג את העסק באופן מקצועי ולהעביר את האינפורמציה הדרושה בצורה נעימה, ברורה ואטרקטיבית ועליה לשדר בראש ובראשונה אמינות כדי להשיג את היעדים של העסק לדוגמה יצירת בידול משמעותי מהמתחרים.

מכיוון שהכנת מצגות עסקיות היא נושא חשוב ובעל משמעות רבה לעסק, יש להשקיע בה ולהקפיד שהיא עומדת בסטנדרטים הגבוהים של השוק. אנחנו ב״החלוץ״ מתמחים בהכנת מצגות עסקיות בכל התחומים. כגון:

הכנת מצגות עסקיות בתשלום הגיוני

מצגת עסקית צריכה בראש ובראשונה להפתיע את הצופה, ולגרום לו להשראה. על מנת שתשיג זאת, אנחנו בחלוץ שמים דגש רב על עיצוב המצגת (בהתאם לתחום העסקי המדובר) אשר צריכה להיות בנויה בצורה הגיונית עם ראשי פרקים ברורים, כמו לדוגמה:

  • רקע כללי של העסק ופעילותו
  • הצגת הצוות
  • קהלי היעד
  • יעדים ומטרות קצרות וארוכות טווח
  • פורטפוליו של פרויקטים ולקוחות קיימים

לכן, על מנת לבנות מצגות בעלות השפעה, אנחנו חושבים ויוצרים מנקודת מבטו של הלקוח, במיוחד אם מדובר על משקיעים פוטנציאליים – כמו לדוגמה, מהי האינפורמציה הרלוונטית בשבילו במיוחד בנוגע לעסק ומוצריו?

החלוץ בניית מצגת משקיעים מנצחת

בניית מצגת למשקיעים פוטנציאליים הינה בגדר חובה, ומעידה על הרצינות והאמינות של היזם. מטרת המצגת היא לגרום לעניין ראשוני במוצר או בשירות המוצע. יש לקחת בחשבון מספר נקודות קריטיות:

נקודת המבט של המשקיע

צאו מנקודת הנחה שהמשקיעים לא מכירים את העסק שלכם, וגם לא אתכם. המצגת צריכה לעזור להם להבין, במהירות ובפשטות, למה הם צריכים להשקיע דווקא בכם ולמה למוצר או השירות שאתם מספקים יש פוטנציאל.

מצגת עסקית מקצועית יוצרת אמינות

מצגת איכותית, קצרה, קולעת ומעניינת, תגביר את תחושת האמון בכם ותגביר את הסיכויים לפעילות עסקית משותפת.

ייחודיות ויסודיות

דרך המצגת יש לכם הזדמנות לתת הוכחה לצורת העבודה שלכם ולהראות את הייחודיות שלכם כיזמים.

התכנים הרלוונטיים במצגת עסקית

כאמור, המצגת העסקית מסייעת לכם להציג את החברה או העסק בצורה המקצועית ביותר, עם זאת לא צריך ליצור מצגת ארוכה, מייגעת ומלאת אינפורמציה. הסוד טמון ביכולת להעביר את המידע הדרוש באופן ממוקד שמעביר את המידע הרלוונטי ביותר למשקיע הפוטנציאלי. הדגש צריך להיות במיוחד על:

  • מהו רקע על החברה ומי הם אנשי המפתח העובדים בה?
  • מהו חזון החברה?
  • מהם המטרות והיעדים לטווח הארוך והקצר?
  • מהו המודל עסקי?
  • מהו יתרונה הבולט בשוק לעומת חברות אחרות?
Call Now Button